text.skipToContent text.skipToNavigation

Favorit LED TV 55DE2JM1T2S2A-13HD Android 13 Smart, 4K UHDID EK000591709

Favorit LED TV 55DE2JM1T2S2A-13HD Android 13 Smart, 4K UHDID: EK000591709

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

22.950 ден

Цена
18.490 ден

Седмична акција!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
ДИЈАГОНАЛА

55" (140CM)

ЕКРАН

LED

РЕЗОЛУЦИЈА

3840×2160 (ULTRA HD) 4K

ТЈУНЕР

DVB-T2/S2

ОСВЕТЛУВАЊЕ

280CD/M2 +/-10%

ВРЕМЕ НА ОДГОВОР

9,5 MS

SMART

WIRELESS

ВГРАДЕН

ПОВРЗУВАЊЕ

SCART, HDMIX3, VGA, USB X2, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО AUDIO, WI-FI

МОНТАЖА НА ЅИД

VESA (200ММX100ММ)

АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ

ANDROID 13

БОЈА НА РАМКА

СРЕБРЕНА

БРЗИНА

QUAD CORE 1.2GHZ

МЕМОРИЈА

MEMORY 8GB, RAM 1,5GB

ЈАЗИК

МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ

ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY

PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА

ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ

ОСТАНАТО

ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ

DVB-C

DVB-T2/S2

ЗВУЧНИЦИ

2X10W

НОГАРКИ

МЕТАЛНИ

ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД):

1245MM X 812MM X 254MM

ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД)

1245MM X 766MM X 83MM

НЕТО ТЕЖИНА

12 KG

Тип на производ Телевизори
Бренд Favorit
Боја Сива
Гаранција 2 год.
USB 2.0 2 kom
Тип на екран VA
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа А+
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
осветлување Дирекно
HDMI 2.0 3 kom
Дијагонала 55"/140 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!