Hisense 65A7KQ UHD, Quantum Dot, 4K, Smart TV 65"(164cm), HDR 10+, Wi-Fi телевизорID EK000574488
Hisense 65A7KQ UHD, Quantum Dot, 4K, Smart TV 65"(164cm), HDR 10+, Wi-Fi телевизорID: EK000574488
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 36.999 ден
65"(164cm) 4k UHD QLED SMART TV Резолуција:(3840 x 2160) QLED:Технологија на позадинско осветлување HDR технологија: HDR10, HDR 10+ Dolby Vision
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
- 65"(164cm) 4k UHD QLED SMART TV
- Резолуција:(3840 x 2160)
- QLED:Технологија на позадинско осветлување
- HDR технологија: HDR10, HDR 10+
- Dolby Vision
- Vsync фреквенција : 60 Hz
- Осветленост на слика: 350 нити
- Сооднос на панел : 16:9
- Quantum Dot Color технологија
- HLG технологија
- Излезна јачина на звук: 2x10 W
- DTS Virtual X
- 3D дигитален филтер
- MPEG намалување на шумот
- Намалување на шумот на сликата
- Кориснички интерфејс: VIDAA U6
- Вграден Wi-Fi
- Bluetooth
- HDMI, USB, LAN,CI +
- DVB-T2/T/C/S2/S
| Бренд | Hisense |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| VESA стандард | 400 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | VA |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | VIDAA |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| осветлување | Дирекно |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| Далечински управувач | SMART |