text.skipToContent text.skipToNavigation

Hisense 65A7KQ UHD, Quantum Dot, 4K, Smart TV 65"(164cm), HDR 10+, Wi-Fi телевизорID EK000574488

Hisense 65A7KQ UHD, Quantum Dot, 4K, Smart TV 65"(164cm), HDR 10+, Wi-Fi телевизорID: EK000574488

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

36.999 ден

Цена
34.999 ден

Diners Card 5% попуст!

65"(164cm) 4k UHD QLED SMART TV Резолуција:(3840 x 2160) QLED:Технологија на позадинско осветлување HDR технологија: HDR10, HDR 10+ Dolby Vision  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • 65"(164cm) 4k UHD QLED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • QLED:Технологија на позадинско осветлување
 • HDR технологија: HDR10, HDR 10+
 • Dolby Vision
 • Vsync фреквенција : 60 Hz
 • Осветленост на слика: 350 нити
 • Сооднос на панел : 16:9
 • Quantum Dot Color технологија
 • HLG технологија
 • Излезна јачина на звук: 2x10 W
 • DTS Virtual X
 • 3D дигитален филтер
 • MPEG намалување на шумот
 • Намалување на шумот на сликата
 • Кориснички интерфејс: VIDAA U6
 • Вграден Wi-Fi
 • Bluetooth
 • HDMI, USB, LAN,CI +
 • DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на производ Телевизори
Бренд Hisense
Боја Црна
Гаранција 2 год.
USB 2.0 2 kom
Тип на екран VA
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем VIDAA
VESA стандард 400 x 200
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот QLED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
осветлување Дирекно
HDMI 2.0 3 kom
Дијагонала 65"/165 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!