text.skipToContent text.skipToNavigation

Hisense ULED TV 55" 55U7KQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U7, Quantum Dot Colour, Dolby Vision IQ **МОДЕЛ 2023**ID EK000574491

Hisense ULED TV 55" 55U7KQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U7, Quantum Dot Colour, Dolby Vision IQ **МОДЕЛ 2023**ID: EK000574491

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

41.999 ден

Цена
38.999 ден

55"(139 cm) 4k UHD Mini LED SMART TV Резолуција:(3840 x 2160) Refresh rate:144Hz Game Mode Pro VRR, ALLM Контраст 5000:1 DLED:Технологија на по...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • 55"(139 cm) 4k UHD Mini LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Refresh rate:144Hz Game Mode Pro
 • VRR, ALLM
 • Контраст 5000:1
 • DLED:Технологија на позадинско осветлување
 • Функција локално затемнување
 • Намалување на шум на слика
 • HDR технологија: HDR10+
 • HLG технологија
 • Dolby технологија: Dolby Vision IQ
 • Излезна јачина на звук: 2x10 W + 20 W
 • Звучна технологија : Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding
Тип на производ Телевизори
Бренд Hisense
Боја Црна
Гаранција 2 год.
USB 2.0 1 kom
Тип на екран VA
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 144 Hz
Енергетска класа F
Оперативен систем VIDAA
VESA стандард 400 x 200
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот ULED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
осветлување Дирекно
HDMI 2.0 2 kom
Дијагонала 55"/140 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!