LG LED TV 65UR73003LA 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 AI Processor 4K Gen6, HDR10 Pro **МОДЕЛ 2023**ID EK000575369
LG LED TV 65UR73003LA 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 AI Processor 4K Gen6, HDR10 Pro **МОДЕЛ 2023**ID: EK000575369
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 41.999 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | LG |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | WebOS |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | NanoCell |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| Далечински управувач | SMART |