text.skipToContent text.skipToNavigation

LG OLED evo C3 TV OLED55C31LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α9 AI Processor 4K Gen6, 120 Hz, Brightness Booster, Magic remoteID EK000592239

LG OLED evo C3 TV OLED55C31LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α9 AI Processor 4K Gen6, 120 Hz, Brightness Booster, Magic remoteID: EK000592239

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

109.999 ден

Цена
84.999 ден

Седмична акција!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Сива
Гаранција 2 год.
Освежување на слики [Hz] 120 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем WebOS
VESA стандард 300 x 200
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот OLED
Резолуција 3840 x 2160
осветлување Rubno
HDMI 2.0 3 kom
Дијагонала 55"/140 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!