text.skipToContent text.skipToNavigation

LG OLED evo C3 TV OLED65C31LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α9 AI Processor 4K Gen6, 120 Hz, Brightness Booster, Magic remote **МОДЕЛ 2023**ID EK000575379

LG OLED evo C3 TV OLED65C31LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α9 AI Processor 4K Gen6, 120 Hz, Brightness Booster, Magic remote **МОДЕЛ 2023**ID: EK000575379

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

139.999 ден

Цена
99.999 ден

Diners Card 5% попуст!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Освежување на слики [Hz] 100 Hz
Енергетска класа F
Оперативен систем WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот OLED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Дијагонала 65"/165 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!