text.skipToContent text.skipToNavigation
LG UHD TV 43UM7100PLB 43''- телевизорIDEK000226323
27.999  ден
Цена
23.590  ден
43"(108cm) 4K UHD LED SMART TV*Резолуција:(3840 x 2160)*Quad-core processor*Artificial Intelligence LG ThinQ AI*Active HDR*WebOS Smart TV*HDMI,USB,LAN,Cl Slot*DVB-C/T2/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала (...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

43"(108cm) 4K UHD LED SMART TV*Резолуција:(3840 x 2160)*Quad-core processor*Artificial Intelligence LG ThinQ AI*Active HDR*WebOS Smart TV*HDMI,USB,LAN,Cl Slot*DVB-C/T2/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 109.2 cm (43")*HD тип: 4K Ultra HD*Инсталиран оперативен систем: Web OS*Верзија на оперативниот систем: 4.5*Видео апликации: Amazon Prime Video, NetFlix*Google апликации: Google Play*App store: LG Content Store*Network streaming services supported: YouTube*

дијагонала 43"/109 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Да
постоље Не
Оперативен систем WebOS
тип на екран n/a
Бренд LG
Тип на производ Телевизори