text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS LED TV 50PUS7607/12 телевизорID EK000544222

PHILIPS LED TV 50PUS7607/12 телевизорID: EK000544222

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
33.999 ден

Ultra HD, SAPHI Smart tv, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+, Natural Motion, Ultra resolution, Wi-Fi, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS HD, 1xUSB 3.0, 1xUSB2.0, 2xHDMI 2.0, 1xHDMI 2.1, Borderless design...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Ultra HD, SAPHI Smart tv, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+, Natural Motion, Ultra resolution, Wi-Fi, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS HD, 1xUSB 3.0, 1xUSB2.0, 2xHDMI 2.0, 1xHDMI 2.1, Borderless design
тип на производ Телевизори
Бренд Philips
Боја Црна
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160
дијагонала 50"/127 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!