text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS LED TV 65PUS8007/12 телевизорID EK000544219

PHILIPS LED TV 65PUS8007/12 телевизорID: EK000544219

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
56.999 ден

Ultra HD, Android TV, 16 GB, quad core, Ambilight 3, Pixel Precise Ultra HD, Wi-Fi, HDR 10+, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS HD, Bluetooth 5.0, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 4xHDMI 2.0, Google Assistant buil...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Ultra HD, Android TV, 16 GB, quad core, Ambilight 3, Pixel Precise Ultra HD, Wi-Fi, HDR 10+, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS HD, Bluetooth 5.0, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 4xHDMI 2.0, Google Assistant built-in, Borderless design
тип на производ Телевизори
Бренд Philips
Боја Црна
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160
дијагонала 65"/165 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!