text.skipToContent text.skipToNavigation
Panasonic Smart TV FULLHD 40''-телевизорIDEK000223022
22.600  ден
Цена
20.999  ден
Panasonic FULLHD 40''-smart телевизор TX-40FS403E / екран LED-FULLHD 40'' 1,920 (ширина) x 1,080 (висина)/Дигитален приемник DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C / излез за слушалки, 2х USB, 2х HDMI/ Оперативен ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

Panasonic FULLHD 40''-smart телевизор TX-40FS403E / екран LED-FULLHD 40'' 1,920 (ширина) x 1,080 (висина)/Дигитален приемник DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C / излез за слушалки, 2х USB, 2х HDMI/ Оперативен систем "my Home screen 3.0"/Cinema Suround 20 W (10 W x 2)/
дијагонала 40"/100 cm
резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Да
постоље Не
Оперативен систем MyHomeScreen
тип на екран n/a
Бренд Panasonic
Тип на производ Телевизори