text.skipToContent text.skipToNavigation
Panasonic Smart TV FULLHD 40''-телевизорIDEK000223022
22.600,00 ден
Нашата најниска цена
20.999,00 ден
Panasonic FULLHD 40''-smart телевизор TX-40FS403E / екран LED-FULLHD 40'' 1,920 (ширина) x 1,080 (висина)/Дигитален приемник DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C / излез за слушалки, 2х USB, 2х HDMI/ Оперативен ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.01.2020

Panasonic FULLHD 40''-smart телевизор TX-40FS403E / екран LED-FULLHD 40'' 1,920 (ширина) x 1,080 (висина)/Дигитален приемник DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C / излез за слушалки, 2х USB, 2х HDMI/ Оперативен систем "my Home screen 3.0"/Cinema Suround 20 W (10 W x 2)/