text.skipToContent text.skipToNavigation
Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 43''-телевизорIDEK000229223
Цена
24.990  ден
Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 40''-телевизор--4K Екран:109cm/Резолуција: 3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265/ Енергетска класа A+ Hotel mode / влезови: 2 x hdmi, 2 x usb,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 40''-телевизор--4K Екран:109cm/Резолуција: 3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265/ Енергетска класа A+ Hotel mode / влезови: 2 x hdmi, 2 x usb,CI-slot, optical, lan, Wi-Fi. Со купениот телевизор следуваат два подароци: USB од 8GB и полнач за во кола
дијагонала 43"/109 cm 
резолуција 3840 x 2160 (4K) 
технологија LED 
Тип на ТВ SMART 
TV tuner DVB-T2/C/S2 
VESA standard 200 x 200 
вграден WiFI Да 
постоље Не 
Оперативен систем MyHomeScreen 
тип на екран n/a 
Бренд Panasonic 
Тип на производ Телевизори