text.skipToContent text.skipToNavigation
Panasonic TX-50GX550E 50'' SMART- телевизорIDEK000226609
31.900  ден
Цена
29.999  ден
Panasonic TX-50GX550E 50'' SMART ULTRA HD 4K HDR LED - телевизор* тип на екран-BACKLIT LCD TV * дијагонала 50(126цм)" * Резолуција 3840 X 2160*Дисплеј 4K UHD (2160P)**HDR TECHNOLOGY HDR 10, HYBRI...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

Panasonic TX-50GX550E 50'' SMART ULTRA HD 4K HDR LED - телевизор* тип на екран-BACKLIT LCD TV * дијагонала 50(126цм)" * Резолуција 3840 X 2160*Дисплеј 4K UHD (2160P)**HDR TECHNOLOGY HDR 10, HYBRID LOG-GAMMA (HLG)*VIDEO INTERFACE COMPOSITE, HDMI*Поврзување WI-FI, LAN*PC INTERFACE VGA (HD-15) *LCD BACKLIGHT TECHNOLOGY LED BACKLIGHT - DIRECT-LIT LED*IMAGE ASPECT RATIO 16:9 * TV TUNER 1 X ANALOGUE, 1X DIGITAL * DIGITAL TV TUNER DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 *ANALOGUE TV TUNER PAL, SECAM* INTERNET STREAMING SERVICES BBC NEWS, BBC IPLAYER, HBBTV, BBC SPORTS, NETFLIX 4K, AMAZON PRIME VIDEO* PICTURE ENHANCEMENTS 3D DIGITAL COMB FILTER*Аудио систем 2 SPEAKERS* USB 2 PORTS*Годишна потрошувачка 125 KWH. Гаранција 24 месеци

дијагонала 50"/127 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Да
постоље Не
Оперативен систем MyHomeScreen
тип на екран n/a
Бренд Panasonic
Тип на производ Телевизори