text.skipToContent text.skipToNavigation
SAMSUNG LED TV 43RU7172 UHD SMART 43''-телевизорIDEK000226319
28.999  ден
Цена
24.590  ден
43"(108cm)4k Ultra HD SMART LED TV Резолуција:3840x2160*1400Hz PQI Picture Quality Index*Operating System: Tizen*HDR*Dolby Digital Plus*HDMI,USB;Cl+*DVB-T2/C/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 43"(10...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

43"(108cm)4k Ultra HD SMART LED TV Резолуција:3840x2160*1400Hz PQI Picture Quality Index*Operating System: Tizen*HDR*Dolby Digital Plus*HDMI,USB;Cl+*DVB-T2/C/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 43"(108cm)*HD тип: 4K Ultra HD*Технологија на дисплејот: LED

дијагонала 43"/109 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Да
постоље Не
Оперативен систем Тизен
тип на екран n/a
Бренд Samsung
Тип на производ Телевизори