text.skipToContent text.skipToNavigation
SAMSUNG LED TV 75RU7172 UHD SMART 75''- телевизорIDEK000249679
92.999  ден
Цена
73.999  ден
SAMSUNG LED TV 75RU7172, UHD, SMART / 75" (191 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, UHD Engine, PQI 1400, HDR10+, Mega Contrast, PurColor, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH zvučnici, Bluetooth Audio, Mir...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.03.2020

SAMSUNG LED TV 75RU7172, UHD, SMART / 75" (191 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, UHD Engine, PQI 1400, HDR10+, Mega Contrast, PurColor, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH звучници, Bluetooth Audio, Mirroring, DLNA, 3x HDMI, 2x USB / Тип на поризвод CE - LCD TV,  Дијагонала 75"(190 cm), Резолуција 4K UHD 3840x2160pix. Димензии на телевизорот [cm] 168,46x105,65x35,61 

 

 

 

далечински управувач Стандард 
дигитален излез Да 
дијагонала 75"/190 cm 
HDMI 2.1 3  kom
HDR HDR10+ 
Компонентни влез Да 
Композитни влез Да 
резолуција 3840 x 2160 (4K) 
технологија LED 
Тип на ТВ SMART 
вграден WiFI Да 
постоље Да 
Оперативен систем WebOS 
USB 3.0 2  kom
Гаранција 2 год. 
Боја Сива 
Бренд Samsung 
Тип на производ Телевизори