text.skipToContent text.skipToNavigation
SAMSUNG LED TV 75RU7172 UHD SMART 75''- телевизорIDEK000249679
92.999  ден
Цена
73.999  ден
SAMSUNG LED TV 75RU7172, UHD, SMART / 75" (191 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, UHD Engine, PQI 1400, HDR10+, Mega Contrast, PurColor, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH zvučnici, Bluetooth Audio, Mir...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.05.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

SAMSUNG LED TV 75RU7172, UHD, SMART / 75" (191 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, UHD Engine, PQI 1400, HDR10+, Mega Contrast, PurColor, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH звучници, Bluetooth Audio, Mirroring, DLNA, 3x HDMI, 2x USB / Тип на поризвод CE - LCD TV,  Дијагонала 75"(190 cm), Резолуција 4K UHD 3840x2160pix. Димензии на телевизорот [cm] 168,46x105,65x35,61 

 

 

 

далечински управувач Стандард
дигитален излез Да
дијагонала 75"/190 cm
HDMI 2.1 3 kom
HDR HDR10+
Компонентни влез Да
Композитни влез Да
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
вграден WiFI Да
постоље Да
Оперативен систем WebOS
USB 3.0 2 kom
Гаранција 2 год.
Боја Сива
Бренд Samsung
Тип на производ Телевизори