text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung QLED TV QE55Q67CAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Quantum Dot, Quantum HDR, AirSlim **МОДЕЛ 2023**ID EK000572095

Samsung QLED TV QE55Q67CAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Quantum Dot, Quantum HDR, AirSlim **МОДЕЛ 2023**ID: EK000572095

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

46.999 ден

Цена
34.990 ден

-5% попуст со Diners Club!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 16.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Тежина 15.5 kg
USB 2.0 2 kom
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 50 Hz
Оперативен систем Tizen
постоље Да
WiFI вграден Да
VESA стандард 200 x 200
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот QLED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
HDMI 1.4 3 kom
Google Assistant Да
Дијагонала 55"/140 cm
Далечински управувач SMART
Alexa Да
Bixby Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!