text.skipToContent text.skipToNavigation

Sony LED 55" KD55X80JCEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, Direct LED, X-Reality PRO, Google TV **МОДЕЛ 2021** телевизорIDEK000385258

Sony LED 55" KD55X80JCEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, Direct LED, X-Reality PRO, Google TV **МОДЕЛ 2021** телевизорID:EK000385258

Цена
62.990 ден
Sony LED KD-55X80JCEP, Ultra HD Android Smart Дијагонала: 55" / 140 cm, Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED, Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.09.2021

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Sony 55'' (140cm) X80JCEP 4K Android телевизор (3840x2160pix), X1 4K HDR X1™ Ultimate процесор, 4K X-Reality PRO, екран TRILUMINOS PRO, Direct LED, Frame Dimming, Object-based HDR remaster, Motionflow XR, 200Hz, Bass Reflex звучник, Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos, , S-Master Digital Amplifier, DTS Digital Surround, Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac LAN, Android 16GB, 4 x HDMI, 2 x USB, 1 x Digital Audio, 1 x Audio Out, црна боја
Останато 4K HDR X1™ Ultimate процесор, Motionflow XR 400, Triluminos дисплеј
Тип на производ Телевизори
Бренд Sony
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 55"/140 cm