text.skipToContent text.skipToNavigation

Sony LED 65" KD65X85KAEP, 4K X-Reality PRO, Smart TV, Android, 4K HDR procesor X1™, Triluminus PRO екран, Црна боја**МОДЕЛ 2022** телевизорID EK000480183

Sony LED 65" KD65X85KAEP, 4K X-Reality PRO, Smart TV, Android, 4K HDR procesor X1™, Triluminus PRO екран, Црна боја**МОДЕЛ 2022** телевизорID: EK000480183

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
94.990 ден

Sony LED 65" KD65X85KAEP Android, телевизор Дијагонала: 65" / 165 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Sony LED 65" KD65X85KAEP телевизор
 • 65" (165 cm) 4k UHD SMART TV
 • Резолуција:3840 x 2160
 • 4K HDR Processor X1™
 • Директно LED осветлување
 • TRILUMINOS PRO™
 • Технологија Live Colour™
 • Излезна моќност на звукот:10W + 10W
 • Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
 • Звучник со рефлективен бас X-Balanced Speaker
 • DTS дигитален опкружувачки звук
 • Android TV™ -  16 GB
 • Автоматски режим со мало доцнење
 • Променлива стапка на освежување
 • Автоматски HDR со мапирање на тонови
 • Режим на слика со автоматски жанр
 • X-balanced speaker
 • Поврзување преку Bluetooth®
 • Ambient Optimization
 • Оптимизација на звукот за вашата соба
 • BRAVIA CORE
 • Гласовно пребарување
 • Може да се користи со Apple AirPlay / Apple HomeKit
 • 4K X-Reality PRO
 • Motionflow XR400
 • Dolby Vision
 • Built in WiFi
 • Bluetooth
 • Google Assistant
 • Screen mirroring
 • Youtube
 • Clear resolution enhancer
 • ClearAudio+
 • 4 x HDMI, 2 x USB, 1 x Audio Out, LAN
 • DVB-T2/C/S2
 • Wi-Fi
Спецификација
Останато Motionflow™ XR | Auto Low Latency Mode | 4K X-Reality™ PRO | Автоматско мапирање на HDR тонот | TRILUMINOS PRO™ | X-Balanced Speaker |Автоматско прилагодување на сликата во ондос на жанрот | Оптимизација на звукот во одност на просторијата | Светлосен сензор | Ambient Optimization | Функционира со BRAVIA CAM | Google TV | Гласовно пребарување | Функционира со Apple AirPlay / Apple HomeKit | Chromecast built-in | Напредно далечинско управување | Dolby Vision® i Dolby Atmos®
тип на производ Телевизори
Бренд Sony
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 65"/165 cm
Оценки
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!