text.skipToContent text.skipToNavigation

Sony LED KD43XH8096BAEP, 4K X-Reality PRO, Android, Smart, екран TRILUMINOS, телевизорID EK000371299

Sony LED KD43XH8096BAEP, 4K X-Reality PRO, Android, Smart, екран TRILUMINOS, телевизорID: EK000371299

Цена
39.990 ден
Sony LED KD43XH8096BAEP Android, телевизор, Дијагонала: 43" / 109 cm, Резолуција: 3840 x 2160 (4K), Технологија: LED, Smart ТВ: Да, Тјунер: DVB-T2/C/S2, WI-Fi: Да.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 31.01.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Sony 43'' (109 cm) XH8096 4K Android телевизор, X1 4K HDR процесор, 4K X-Reality PRO, екран TRILUMINOS, технологија Live Colour, Object-based HDR remaster,Motionflow XR, 400Hz, Bass Reflex zvučnik, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, Android 16GB, сива боја
Останато 4K X-Reality PRO процесор, Motionflow XR 400, Triluminos дисплеј
Тип на производ Телевизори
Бренд Sony
Боја Сива
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 50 Hz
Оперативен систем Android
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 43"/109 cm