text.skipToContent text.skipToNavigation

Sony LED KD55XH9096BAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, 4K X-Reality PRO процесор , телевизорID EK000371273

Sony LED KD55XH9096BAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, 4K X-Reality PRO процесор , телевизорID: EK000371273

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

64.990 ден

Цена
52.990 ден

Sony LED KD-XH9096, Ultra HD Android Smart, Дијагонала: 55" / 140 cm, Резолуција: 3840 x 2160 (4K), Технологија: LED, Smart ТВ: Да, Тјунер: DVB-T2/C/S2, WI-Fi: Да.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Sony 55'' (140cm) XH9096 4K Android телевизор, X1 4K HDR процесор, 4K X-Reality PRO, екран TRILUMINOS, технологија Live Colour, Object-based HDR remaster, Motionflow XR, 400Hz, Bass Reflex звучник, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, Android 16GB, црна боја
Останато 4K X-Reality PRO процесор, Motionflow XR 400, Triluminos дисплеј
тип на производ Телевизори
Бренд Sony
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 55"/140 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!