text.skipToContent text.skipToNavigation

Sony OLED TV KD55A8BAEP, 4K Ultra HD, Bravia OLED, Android, Smart, 4K X1 HDR процесор Ultimate i Acoustic Surface Audio+™, телевизорIDEK000371261

112.990 ден
Цена
89.990 ден
Sony OLED KD-55A8, Ultra HD Smart, Дијагонала: 55" / 140 cm, Резолуција: 3840 x 2160 (4K), Технологија: OLED, Smart ТВ: Да, Тјунер: DVB-T2/C/S2, WI-Fi: Да.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2021

Sony 55'' (140cm) KD55A8 4K Android OLED телевизор, X1 4K HDR X1™ Ultimate процесор, 4K X-Reality PRO, екран TRILUMINOS, технологија Precision Colour Mapping, X-tended Dynamic Range, X-Motion Clarity, Ultimate i Acoustic Surface Audio+™, Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac, Android 16GB, црна боја
дијагонала 55"/140 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија OLED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
вграден WiFI Да
Оперативен систем Android
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Бренд Sony
Тип на производ Телевизори
Останато 4K HDR X1™ Ultimate процесор, Motionflow XR 400, Triluminos дисплеј