text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart ТелевизорIDEK000318680
Цена
19.999  ден
VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор. Телевизорите ги задоволуваат очекувањата на потрошувачите со нивните одлични перформанси софтверски и хардверски(слика, звучници и целосн...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.10.2020

VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор. Телевизорите ги задоволуваат очекувањата на потрошувачите со нивните одлични перформанси софтверски и хардверски(слика, звучници и целосна изработка на куќиштето) како и пристојните цени со кои добивате квалитет и гаранција од 2 Години. Спецификации: Големина на екран 55" / 140cm / Резолуција 3840 x 2160 / Контраст 4000:1 / 4K UHD / SMART ANDROID 7.1 / RAM меморија: 1.5 GB / Интерна меморија: 8GB / DVB-T2 H.265 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4
дијагонала 55"/140 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
Гаранција 2 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори