text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX 65UHD122T2S2SM - 65'' 4K UHD Android Smart ТелевизорIDEK000318679
Цена
28.990 ден
VIVAX 65UHD122T2S2SM - 65'' Smart Телевизор, екран 65" - 165 cm, Резолуција 3840 x 2160 4K UHD, Smart Android 7.1 - RAM: 1,5 GB, Гаранција 2 Години.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX 65UHD122T2S2SM - 65'' 4K UHD Android Smart Телевизор. Телевизорите ги задоволуваат очекувањата на потрошувачите со нивните одлични перформанси софтверски и хардверски(слика, звучници и целосна изработка на куќиштето) како и пристојните цени со кои добивате квалитет и гаранција од 2 Години. Спецификации: Големина на екран 65" / 165цм / Резолуција 3840 x 2160 / Контраст 4000:1 / USB x 2 / Енергетска класа: А+ / ANDROID 7.1 / RAM: 1,5 GB / Интерна меморија: 8 GB / DVB-T2 H.265/264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4
дијагонала 65"/165 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
Гаранција 2 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори