text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизорIDEK000365019

30.999 ден
Цена
27.990 ден
VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM SMART телевизор, Екран 55" - 140cm, 4K UHD Резолуција 3840 x 2160 (4K), ANDROID 9.0 SMART 1.5GB/8GB, Wi-Fi, Гаранција 2 Години.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.07.2021

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор

Новиот 4К ULTRA HD ANDROID 9.0 SMART 55"/140 cm телевизор од VIVAX ви носи 4K резолуција со висок динамички распон на бои (HDR), што овозможува сликата која ја гледате да биде најблиска со тоа како нашето око ја гледа во реалноста. 4K технологијата прикажува 4 пати појака резолуција од full HD резолуцијата, што значи дека е многу поостра и појасна бојата. Телевизорот има опреативен систем Android 9.0, со 1,5 GB работна меморија (RAM) и 8GB меморија за снимање на апликации, има дигитален T2, сателитски S2 приемник, HOTEL MODE со опција на клонирање на поставките, и сето тоа доаѓа спакувано во модерен и тенок дизајн. гаранција 2 години.

дијагонала 55"/140 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
Оперативен систем Android
Гаранција 2 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори