text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизорID EK000365019

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизорID: EK000365019

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

30.999 ден

Цена
18.990 ден

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM SMART телевизор, Екран 55" - 140cm, 4K UHD Резолуција 3840 x 2160 (4K), ANDROID 9.0 SMART 1.5GB/8GB, Wi-Fi, Гаранција 2 Години.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.03.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор

Новиот 4К ULTRA HD ANDROID 9.0 SMART 55"/140 cm телевизор од VIVAX ви носи 4K резолуција со висок динамички распон на бои (HDR), што овозможува сликата која ја гледате да биде најблиска со тоа како нашето око ја гледа во реалноста. 4K технологијата прикажува 4 пати појака резолуција од full HD резолуцијата, што значи дека е многу поостра и појасна бојата. Телевизорот има опреативен систем Android 9.0, со 1,5 GB работна меморија (RAM) и 8GB меморија за снимање на апликации, има дигитален T2, сателитски S2 приемник, HOTEL MODE со опција на клонирање на поставките, и сето тоа доаѓа спакувано во модерен и тенок дизајн. гаранција 2 години.

тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 55"/140 cm