text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX IMAGO Q series 43Q10C 43" UHD 4K Adnorid телевизорID EK000463426

VIVAX IMAGO Q series 43Q10C 43" UHD 4K Adnorid телевизорID: EK000463426

26.990 ден

Цена
23.590 ден

VIVAX IMAGO QLED 43Q10C 43" UHD 4K Adnorid телевизор Дијагонала: 43" / 109 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: QLED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 03.10.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX IMAGO QLED 43Q10C 43" UHD 4K Adnorid телевизор со екран од: 43'' / 109 cm, Резолуција: 3840 X 2160 (4K UHD) · Технологија: QLED · TV tuner:DVB-T2 H.265/DVB-S2, WiFi: Да , Bluetooth: Да, Оптички излез: ДА, HDMI x3, USB x2, CI+ има , SMART Amdroid 11.0, Dolby Atmos+Dolby Vision, HDR10+, HbbTV 2.0, Google voice assistant.
Тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија QLED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 43"/109 cm