text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX IMAGO Q series 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизорID EK000463423

VIVAX IMAGO Q series 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизорID: EK000463423

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

30.990 ден

Цена
20.990 ден

QLED телевизор

VIVAX IMAGO QLED 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизор Дијагонала: 50" / 127 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: QLED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
VIVAX IMAGO QLED 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизор со екран од: 50'' / 127 cm, Резолуција: 3840 X 2160 (4K UHD) · Технологија: QLED · TV tuner:DVB-T2 H.265/DVB-S2, WiFi: Да , Bluetooth: Да, Оптички излез: ДА, HDMI x3, USB x2, CI+ има , SMART Amdroid 11.0, Dolby Atmos+Dolby Vision, HDR10+, HbbTV 2.0, Google voice assistant.
тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија QLED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 50"/127 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!