text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX Imago LED TV 32LE10K, HD Ready, Smart TV, Android, DVB-T2/C/S2, Hotel modeID EK000574914

VIVAX Imago LED TV 32LE10K, HD Ready, Smart TV, Android, DVB-T2/C/S2, Hotel modeID: EK000574914

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

11.999 ден

Цена
7.999 ден

-5% попуст со Diners Club!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Боја Црна
Гаранција 2 год.
USB 2.0 2 kom
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем Android
VESA стандард 200 x 200
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 1366 x 768 (HD+)
HDMI 2.0 2 kom
Дијагонала 32"/82 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!