text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX Smart 43'' TV-43S61T2S2SM FHDID EK000222616

VIVAX Smart 43'' TV-43S61T2S2SM FHDID: EK000222616

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
18.000 ден

VIVAX Smart 43S61T2S2SM телевизор, екран 43" - 109 cm, Резолуција 1920x1080, Smart Android 7.1 RAM 1GB, Гаранција 2 Години.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

VIVAX Smart 43S61T2S2SM телевизор. КарактеристикиДијагонала 43" - 109 cm / Формат на слика 16:9 / Резолуција 1920x1080 / Агол на гледање [° ] 178/Технологија на екранот LED / Тип- TV-a SMART(ANDROID 7.1) / TV tuner DVB-T/C/CI+/T2 H.265.Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија како и со 8GB ROM-меморија, Дигитален T2, Сателитски S2 приемник, CI+ како и HOTEL MODE.Уредот се одликува со енергетска класа A+. Останати карактеристикиInstalled App: AppStore, Web Browser, Wireless Display,YouTube, Screen Mirroring, Netflix, MediaPlayer / процесор 300 Hz Clear Motion Engine (CME) агол на гледање (H°/V°) 178° / 178° дигитален тјунер DVB-T/T2/C/S2. Гаранција 24 месеци.

Тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Тип на екран n/a
Оперативен систем Android
постоље Не
WiFI вграден Да
VESA стандард 200 x 200
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
Дијагонала 43"/109 cm