text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GoPro Hero 10 Black камера
GoPro Hero 10 Black камера
35.999 ден

20.990 ден

 • GoPro Hero 10 Black
 • Нераеални 5.3K60 + 4K120 видео резолуција
 • 23 megapixel слики
 • GP2 моќен и брз процесор
 • Водоотпорен до 10 метри длабочина
 • HyperSmooth 4.0 видео стабилизација

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GoPro MAX - 360 камера
GoPro MAX - 360 камера
34.999 ден

32.990 ден

 • GoPro MAX - 360 камера
 • Снимајте режим HERO или одете со режимот 360 за неверојатни 6K
 • Премиум 360 + стерео аудио од 6 микрофони
 • 1080p live streaming
 • Водоотпорен до 5 метри длабочина
 • Max HyperSmooth видео стабилизација

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
DJI Osmo Action 3 (Adventure Combo) - Акциска видео камера
DJI Osmo Action 3 (Adventure Combo) - Акциска видео камера

29.690 ден

 • DJI Osmo Action 3 (Adventure Combo) - Акциска видео камера
 • 4K/120fps & Super-Wide FOV и 4K HDR Video
 • Cold Resistant & Long-Lasting
 • Dual Touchscreens и 10-Bit Color Depth
 • Водоотпорен до 16 месрти
 • HyperSmooth 5.0 видео стабилизација Emmy® Award-winning 

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GoPro Hero 9 Black камера
GoPro Hero 9 Black камера
34.199 ден

19.990 ден

 • Бренд: GoPro
 • Тип на производ: Камера
 • Водутпорност до 10м
 • Slo-mo 8X
 • Пренос во живо 1080p
 • Гласовна контрола

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GoPro Hero 11 Black Mini камера
GoPro Hero 11 Black Mini камера
28.999 ден

26.990 ден

 • GoPro MAX - 360 камера
 • Cinematic 5.3K60 + 2.7K240 видео
 • 24,7 megapixel слики
 • Тежина: 133 грама
 • Водоотпорен до 10 метри длабочина
 • HyperSmooth 5.0 видео стабилизација Emmy® Award-winning 

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023