text.skipToContent text.skipToNavigation
ПАНАСОНИЦ батеријеЛР03ЕПС/4БПIDMK-16962
Цена
77  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.04.2020

Стандард Повер линија батерија је наслједник Ессентиал линије. Ова линија посебно је намијењна за дјечје играчке, далјинске управлјаче и сл.