text.skipToContent text.skipToNavigation
PANASONIC батерии CR-2016EL/1B Lithium coinIDEK000080617
Цена
59  ден
Мале литијске батерије у облику кованица су намијењне далјинским клјучевима аутомобила, калкулаторима и сл. уреѓајима.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.04.2020

CR2016EL/1B, Lithium Coin, Baterija u pakiranju 1, 90mAh, 3V, CR-2016EL/1B