text.skipToContent text.skipToNavigation

CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) 10+20 слики гратисID EK000364177

CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) 10+20 слики гратисID: EK000364177

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

7.999 ден
Цена
5.199 ден
CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) со 30 слики,, Технологија за печатење ZINKTM, Брзина на печатење Приближно 50 секунди, Резолуција на печатење 314 x 500 dpi,   Печатење без рабови, Автоматски сензор за хартија.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) со 30 слики,
  • Технологија за печатење ZINKTM
  • Брзина на печатење Приближно 50 секунди,
  • Резолуција на печатење 314 x 500 dpi, 
  • Печатење без рабови, Автоматски сензор за хартија
  • Батерија Li-Ion 700 mAh (до 25 отпечатени фотографии).

 

 

zink

ZinkTM Технологија за печатење

lightweight

Мала тежина, Модел од 170 gm во светла розова боја, жолта боја, светла зелена боја и светла сина боја

Resolution

314 x 500 dpi Резолуција

10-sheet capacity

Капацитет за 10 листови

Хартија за печатење ZinkTM од 2x3 инчи

5 Megapixels

5 мегапиксели Камера

Micro SD

Микро SD* Поддршка за мемориски картички

 

 

 

 

 

Тип на производ Акциски видео камери
Бренд Canon