text.skipToContent text.skipToNavigation

FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Lilac Purple)ID EK000546241

FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Lilac Purple)ID: EK000546241

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
7.499 ден

Седмична акција!

FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Lilac Purple) Подржува INSTAX Mini Instant Film FUJINON 60mm Lens со Selfie Mirror Automatic Exposure and Automatic Flash Dedicated Selfie/Close-Up Shooting Mode  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Посветен на радоста да се живее во моментот, на FUJIFILM INSTAX MINI 12 Instant Film Camera обезбедува лесни за користење контроли и брзо произведува незаборавни фотографии со големина на кредитна картичка.

 

 

    • Прифаќа инстант филм INSTAX MINI

 

    • FUJINON 60mm Lens со Selfie Mirror

 

    • Automatic Exposure и Automatic Flash

 

  • Посветен режим за селфи/снимање одблиску

 

Посветена на радоста да се живее во моментот, FUJIFILM INSTAX MINI 12 Instant Film Camera обезбедува лесни за употреба контроли и брзо создава незаборавни фотографии со големина на кредитна картичка. Понуден овде во зелена нане, овој инстант фотоапарат е подготвен да оди со едноставно извртување на објективот. Режимот за одблиску и селфи огледалото ја прават камерата совршена за портрети и автопортрети, а системот за автоматско блиц на камерата ви овозможува да снимате снимки во слабо осветлени средини.

Бренд Fujifilm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!