text.skipToContent text.skipToNavigation

CANON Camcorder XA60 5733C003ID EK000581013

CANON Camcorder XA60 5733C003ID: EK000581013

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
102.990 ден

Камера CANON XA60 5733C003 4K UHD / 25P, 20x оптички зум, обработка на HD преку земање примероци, лесна точка за фокусирање и контрола на камерата преку екран на допир од 3,5 инчи, двојни отвори за...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Камера CANON XA60 5733C003 4K UHD / 25P, 20x оптички зум, обработка на HD преку земање примероци, лесна точка за фокусирање и контрола на камерата преку екран на допир од 3,5 инчи, двојни отвори за истовремено или реле снимање преку SD-картичка, линеарен XLR терминал плус x2 вграден микрофон, напредна оптичка и динамична стабилизација на слика преку 5 оски, снимајте висококвалитетни снимки во XF-AVC или MP4 формати
Тип на производ Дигитални фотоапарати
Бренд Canon
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!