text.skipToContent text.skipToNavigation

CANON PS G7X III дигитален фотоапаратID EK000472729

CANON PS G7X III дигитален фотоапаратID: EK000472729

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
54.620 ден

CANON дигитален фотоапарат Power Shot G7X III, 20.1MP, 4K movies, 120fps Full HD movies, Bluetooth and Wi-Fi, Tilt-up screen. Connect to a network and stream live to your YouTube channel  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

CANON дигитален фотоапарат Power Shot G7X III, 20.1MP, 4K movies, 120fps Full HD movies, Bluetooth and Wi-Fi, Tilt-up screen. Connect to a network and stream live to your YouTube channel
Бренд Canon
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!