text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON PowerShot V10 BK adv vlogging камера
CANON PowerShot V10 BK adv vlogging камера

31.500 ден

CANON PowerShot V10 vlogging камера кит. Дизајниран апарат за влогирање со џебна големина. Approx. 15.2 MP. DIGIC X; lens: 6.6mm Digital zoom up to 3.0x f/2.8-f/8 Квалитетно снимање: 4K UHD at 3-fp...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024