text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005
CANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005

89.900 ден

  • CANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005 објектив
  • Одличен за сликање: пејзажи, портрети или патување
  • Оптички систем и стабилизација на слика
  • Проширен опсег на зумирање од f/4
  • Силна острина и при слаба осветленот

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR lens EF70-200 4LISII објектив
CANON DSLR lens EF70-200 4LISII објектив

103.190 ден

CANON DSLR lens EF 70-200mm F/4L IS II USM, telephoto zoom for travel, landscape... Professional L-Series / Идеален за фотографите во движење: овој објектив со телефото зум е компактен, а сепак нуд...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR LENS EF85/1,8 USM 2519A012 објектив
CANON DSLR LENS EF85/1,8 USM 2519A012 објектив

27.390 ден

  • CANON DSLR LENS EF85/1,8 USM 2519A012 објектив
  • Брза решетка со f/1,8
  • Телефото објектив со кратка/средна фокусна должина
  • Најмало растојание на фокусирање од 85cm
  • Големина на филтер од 58mm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024