text.skipToContent text.skipToNavigation
Д-Линк ДЦС-2130 мрежна камера за видео надзорIDEK000034071
Цена
10.549  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Д-Линк ДЦС-2121 вирелесс Интернет камера намјењна је видео-надзору. Осим ФастЕтхернет порта камера подржава 802.11г вирелесс пријенос. На 3Г мобителу или ПДА уреѓају могуќе је примити видео стреам уживо са камере. Камера садржи веб сервер, дигитални зоом (4kc), микрофон, детекцију покрета те е-маил аларм. Снапсхот опција омогуќује спремањ фотографија директно из веб бровсера. СД утор - снимањ директно на СД картицу. У прозору веб бровсера имамо могуќност преглед до 16 камера.