text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R7 RFS18-150 ISSTM+A фотоапарат
CANON MIRR EOS R7 RFS18-150 ISSTM+A фотоапарат

110.790 ден

 • CANON MIRR EOS R7 RFS18-150 ISSTM+A фотоапарат
 • Dual Pixel CMOS AF II
 • Сензор со 32,5 мегапиксели и APS-C-големина
 • Full HD до 120p
 • Континуирано фотографирање со брзина до 15 fps

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS M50II Live Str Kit фото апарат
CANON MIRR EOS M50II Live Str Kit фото апарат

56.390 ден

 • CANON MIRR EOS M50II Live Str Kit фото апарат
 • Сензор APS-C со 24,1 мегапиксели
 • Full HD-видео со 60p
 • Може да се користи како веб-камера
 • Одлични перформанси при слаба осветленост

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат
CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат

72.890 ден

 • CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат
 • Може да се користи како веб-камера
 • Големина на сензор: 22,3 × 14,9 mm (APS-C) CMOS
 • Резолуција на сензор:24,2 мегапиксели
 • Силна острина и при слаба осветленот

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR foto EOS R7 Body 5137C018
CANON MIRR foto EOS R7 Body 5137C018

88.990 ден

CANON Mirrorless camera EOS R7 Body 5137C018 32.5 MP. 4K, Full HD up to 120p, ISO 32,000, Up to 15fps continuous shooting, Dual Pixel CMOS AF II, 7.5cm Vari-Angle Touchscreen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R6II 24-105 5666C030 mirrorless фотоапарат
CANON MIRR EOS R6II 24-105 5666C030 mirrorless фотоапарат

192.000 ден

Име на модел Canon EOS R6 Mark II RF24-105mm F4 L IS USM KIT
Максимална резолуција на слика на веб-камера 24,2 MP
Големина на фотосензор за целосна рамка (35мм)

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023