text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
30 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hama "Star 63" 166 - 3D Статив за камера
Hama "Star 63" 166 - 3D Статив за камера

2.499 ден

 • Hama "Star 63" 166 - 3D Статив за камера
 • Поврзување: конец/врска 1/4"" (6,4 мм)
 • Максимална носивост: 4.000 g
 • Min висина- Max висина: 66-166 cm
 • Максимална дебелина на профилот: 26,7mm
 • Сегменти на ногарки: 3-делни (може да се продолжат двојно)
 • Материјал: Алуминиум

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R7 RFS18-150 ISSTM+A фотоапарат
CANON MIRR EOS R7 RFS18-150 ISSTM+A фотоапарат

110.790 ден

 • CANON MIRR EOS R7 RFS18-150 ISSTM+A фотоапарат
 • Dual Pixel CMOS AF II
 • Сензор со 32,5 мегапиксели и APS-C-големина
 • Full HD до 120p
 • Континуирано фотографирање со брзина до 15 fps

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005
CANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005

89.900 ден

 • CANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005 објектив
 • Одличен за сликање: пејзажи, портрети или патување
 • Оптички систем и стабилизација на слика
 • Проширен опсег на зумирање од f/4
 • Силна острина и при слаба осветленот

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
DJI RS 3 Pro Gimbal (Стабилизатор за камера)
DJI RS 3 Pro Gimbal (Стабилизатор за камера)

54.990 ден

 • Бренд: DJI
 • Тип на производ: Стабилизатор за камера
 • Автоматско заклучување на осовините
 • Тестирана носивост: 4.5 kg
 • LiDAR Фокусирање
 • O3 Pro пренос

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR lens EF70-200 4LISII објектив
CANON DSLR lens EF70-200 4LISII објектив

103.190 ден

CANON DSLR lens EF 70-200mm F/4L IS II USM, telephoto zoom for travel, landscape... Professional L-Series / Идеален за фотографите во движење: овој објектив со телефото зум е компактен, а сепак нуд...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON PowerShot V10 BK adv vlogging камера
CANON PowerShot V10 BK adv vlogging камера

31.500 ден

CANON PowerShot V10 vlogging камера кит. Дизајниран апарат за влогирање со џебна големина. Approx. 15.2 MP. DIGIC X; lens: 6.6mm Digital zoom up to 3.0x f/2.8-f/8 Квалитетно снимање: 4K UHD at 3-fp...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R100+RFS18-45S+RFS55-210S фотоапарат
CANON MIRR EOS R100+RFS18-45S+RFS55-210S фотоапарат

44.690 ден

CANON mirrorless EOS R100 RFS 18-45 S, 24.1 MP, DIGIC 8 ,Систем Dual Pixel CMOS AF, кит со два објектива - RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + RFS 55-210S, LCD-екран (TFT) од 7,5 cm (3,0”),

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R6II 24-105 5666C030 mirrorless фотоапарат
CANON MIRR EOS R6II 24-105 5666C030 mirrorless фотоапарат

192.000 ден

Име на модел Canon EOS R6 Mark II RF24-105mm F4 L IS USM KIT
Максимална резолуција на слика на веб-камера 24,2 MP
Големина на фотосензор за целосна рамка (35мм)

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR foto EOS R7 Body 5137C018
CANON MIRR foto EOS R7 Body 5137C018

88.990 ден

CANON Mirrorless camera EOS R7 Body 5137C018 32.5 MP. 4K, Full HD up to 120p, ISO 32,000, Up to 15fps continuous shooting, Dual Pixel CMOS AF II, 7.5cm Vari-Angle Touchscreen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R8 Body 5803C019 фотоапарат
CANON MIRR EOS R8 Body 5803C019 фотоапарат

109.900 ден

CANON MIRR foto EOS R8 Body 5803C019, sensor 24.2MP, Full HD 180p, 4K-видео со максимум 60p, Wi-Fi® со 2,4 Ghz, Dual Pixel CMOS AF II, Dual Pixel CMOS AF II

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R10 RFS 18-45 ISSTM дигитален фотоапарат
CANON MIRR EOS R10 RFS 18-45 ISSTM дигитален фотоапарат

67.190 ден

 • CANON MIRR EOS R10 дигитален фотоапарат
 • Без огледало
 • RFS 18-45 ISSTM објектив
 • Dual Pixel CMOS AF II
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R6II 24-105 5666C029 mirrorless фотоапарат
CANON MIRR EOS R6II 24-105 5666C029 mirrorless фотоапарат

241.190 ден

CANON MIRR foto EOS R6II 24-105 5666C029 Дигитален фотоапарат без огледало со 24-105mm f/4L објектив Нема вклучен адаптер за објектив. Висок квалитет на слика со нов C...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55 фотоапарат
CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55 фотоапарат

22.590 ден

CANON DSLR fotoaparat EOS 2000D BK 18-55, FULL HD, 24.1MP APS-C sensor, Connectivity - Wi-Fi/ NFC, LCD screen 3", image Processor - DIGIC 4+,

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR EOS2000D1855KIT 2728C029 фотоапарат
CANON DSLR EOS2000D1855KIT 2728C029 фотоапарат

32.000 ден

CANON DSLR EOS2000D1855KIT 2728C029 фотоапарат. DSLR квалитет со 24.1MP и Full HD видеоснимки Брзина од 3,0 fps и DIGIC 4+,.Фотографирајте и споделувајте преку Wi-FI. Пакет со EF18-55is торбица и картица

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R100 RFS 18-45 S фотоапарат
CANON MIRR EOS R100 RFS 18-45 S фотоапарат

32.190 ден

CANON mirrorless fotoaparat EOS R100 RFS 18-45 S, 24.1 MP, DIGIC 8, Систем Dual Pixel CMOS AF, објектив - RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM, LCD-екран (TFT) од 7,5 cm (3,0”),

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R10 RFS18-150 ISSTM дигитален фотоапарат
CANON MIRR EOS R10 RFS18-150 ISSTM дигитален фотоапарат

80.990 ден

 • CANON MIRR EOS R10 RFS18-150 ISSTM дигитален фотоапарат
 • Dual Pixel CMOS AF II
 • Сензор со 24,2 мегапиксели
 • Фотографии со ISO-вредности до 32.000, а видеозаписи до 12.800
 • Континуирано фотографирање со брзина до 15 fps

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R5C Body 5077C003 фотоапарат
CANON MIRR EOS R5C Body 5077C003 фотоапарат

296.690 ден

CANON MIRR foto EOS R5C тело, 8K сензор за целосна слика, слики од 45 мегапиксели, Dual Pixel CMOS AF, формати за снимање HDR, XF-AVC и MP4, Cinema EOS функции

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат
CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат

55.590 ден

 • CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат
 • Може да се користи како веб-камера
 • Големина на сензор: 22,3 × 14,9 mm (APS-C) CMOS
 • Резолуција на сензор:24,2 мегапиксели
 • Силна острина и при слаба осветленот

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Canon DSLR battery pack LP-E6NH 4132C002 батерија
Canon DSLR battery pack LP-E6NH 4132C002 батерија

8.000 ден

 • Canon DSLR battery pack LP-E6NH 4132C002 батерија
 • Резервна батерија за Canon дигитални фотоапарати 2.130mAh
 • Компатибилна за: EOS 5D Mark II III IV,5Ds,5DS R,6D,7D,60D,70D,80D,90D,C700,XC15

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hama "Star 61" 153 - 3D Статив за камера
Hama "Star 61" 153 - 3D Статив за камера

1.699 ден

 • Hama "Star 61" 153 - 3D Статив за камера
 • Поврзување: конец/врска 1/4"" (6,4 мм)
 • Максимална носивост: 3.000 g
 • Min висина- Max висина: 60-153 cm
 • Максимална дебелина на профилот: 20mm
 • Сегменти на ногарки: 3-делни (може да се продолжат двојно)
 • Материјал: Алуминиум

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hama "Star 5" 106 - 3D Статив за камера
Hama "Star 5" 106 - 3D Статив за камера

899 ден

 • Hama "Star 5" 106 - 3D Статив за камера
 • Поврзување: конец/врска 1/4"" (6,4 мм)
 • Максимална носивост: 500 g
 • Min висина- Max висина: 36.5-106.5 cm
 • Максимална дебелина на профилот: 16.8mm
 • Сегменти на ногарки: 4-делни (може да се продолжат тројно)
 • Материјал: Алуминиум

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hama "Star 62" 160 - 3D Статив за камера
Hama "Star 62" 160 - 3D Статив за камера

1.899 ден

 • Hama "Star 62" 160 - 3D Статив за камера
 • Поврзување: конец/врска 1/4"" (6,4 мм)
 • Максимална носивост: 4.000 g
 • Min висина- Max висина: 64-160 cm
 • Максимална дебелина на профилот: 23mm
 • Сегменти на ногарки: 3-делни (може да се продолжат двојно)
 • Материјал: Алуминиум

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON DSLR LENS EF85/1,8 USM 2519A012 објектив
CANON DSLR LENS EF85/1,8 USM 2519A012 објектив

27.390 ден

 • CANON DSLR LENS EF85/1,8 USM 2519A012 објектив
 • Брза решетка со f/1,8
 • Телефото објектив со кратка/средна фокусна должина
 • Најмало растојание на фокусирање од 85cm
 • Големина на филтер од 58mm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
DJI RS 3 Combo Gimbal (Стабилизатор за камера)
DJI RS 3 Combo Gimbal (Стабилизатор за камера)

45.590 ден

 • Бренд: DJI
 • Тип на производ: Стабилизатор за камера
 • Автоматско заклучување на осовините
 • Тестирана носивост: 3 kg
 • 1,8-инчен OLED екран на допир
 • 20% зголемена стабилност

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
DJI RS 3 Pro Combo Gimbal (Стабилизатор за камера)
DJI RS 3 Pro Combo Gimbal (Стабилизатор за камера)

70.390 ден

 • Бренд: DJI
 • Тип на производ: Стабилизатор за камера
 • Автоматско заклучување на осовините
 • Тестирана носивост: 4.5 kg
 • LiDAR Фокусирање
 • O3 Pro преност

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.03.2024

 • 1(current)
 • 2