text.skipToContent text.skipToNavigation
PS4 Custom Faceplate Aqua BlueIDEK000033768
Нашата најниска цена
1.603,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

PS4 Custom Faceplate Aqua Blue
Тип на производ Конзола