text.skipToContent text.skipToNavigation
PS4 Dualshock Controller v2 SilverIDEK000033687
Нашата најниска цена
4.421,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.01.2019

PS4 Dualshock Controller v2 Silver
Тип на производ Конзола