text.skipToContent text.skipToNavigation
PS4 Dualshock Controller v2 WhiteIDEK000033837
Нашата најниска цена
4.018,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PS4 Dualshock Controller v2 White
Тип на производ Конзола