text.skipToContent text.skipToNavigation

PS5 DualSense Charging StationID EK000410501

PS5 DualSense Charging StationID: EK000410501

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.899 ден

PS5 DualSense Charging Station Капацитет на полнење: 2 контролера Брзина на полнење исто како да се приклучени на PS5 click-in design за лесно прикачување на контролерите Производител: Sony  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 06.08.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Кликнете. Наполните. Играјте.

Останете во играта и бидете спремни да се соочите со пријателите со помош на базата за безжичнополнење на контролерот DualSense.

Брзо и едноставно поврзете до два безжични контролера DualSense со дизајн кој лесно се приклучува на базата за полнење. Вашите контролери се полнат со иста брзина исто како што се поврзани со конзолата PS5, со тоа што можете да ослободите USB приклучоци без влијание на перформансите.

 

 slika

Останато Слушалки
Тип на производ Додатоци за играчки конзоли
Бренд Sony
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!