text.skipToContent text.skipToNavigation

PS5 HD CameraID EK000410494

PS5 HD CameraID: EK000410494

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.690 ден

PS5 HD Camera Два објектива за снимање со 1080p Интегриран сталак HD камера Производител: Sony  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 09.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена


Персонализирано делење на својата игра

Со помош на два објектива за снимање со 1080p и вграден сталак, HD камерата беспшрекорно функционира со алатите за исклучување на позадината на конзолата PS5 како би биле во центарот на спучувањата.

 

Останато камера
Тип на производ Додатоци за играчки конзоли
Бренд Sony
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!