text.skipToContent text.skipToNavigation

Gran Turismo Sport Collector's Edition PS4 PreorderID EK000036674

Gran Turismo Sport Collector's Edition PS4 PreorderID: EK000036674

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
7.542 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gran Turismo Sport Collector's Edition PS4 Preorder