text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 1TB F chassis + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 DaysIDEK000223274
24.990  ден
Цена
19.999  ден
Можете ли да посакате подобар PS4 пакет? Со PlayStation 4 1TB F + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days имате се во еден пакет што ви е потребно за фудбалскиот терен.

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Можете ли да посакате подобар PS4 пакет? Со PlayStation 4 1TB F + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days имате се во еден пакет што ви е потребно за фудбалскиот терен.
тип на конзола PlayStation 4
број на контролери 1
тип на хард диск HDD
Капацитет HDD 1000 GB
RAM Меморија 8 GB
оптика BD × 6 CAV, DVD × 8 CAV
Гаранција 1 год.
Бренд Sony
Тип на производ Конзоли