text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 HitsIDEK000228896
26.999 ден
Цена
17.900 ден
PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits, 1TB HDD хард диск, Вклучено игри: GT Sport, Horizon Zero Dawn CE, Uncharted 4 Hits, Гаранција 1 година, димензии: 28.8 x 26.5 x 3.9cm; 3.6 Kg .

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2021

PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits

 

 

тип на конзола PlayStation 4
број на контролери 1
Капацитет HDD 1000 GB
Гаранција 1 год.
Бренд Sony
Тип на производ Конзоли