text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 1TB Slim + NBA 2K19 + 2 Dual Shock контролераIDEK000207399
29.999,00 ден
Нашата најниска цена
24.999,00 ден
PlayStation 4 1TB Slim + NBA 2K19 + 2 Dual Shock контролера

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PlayStation 4 1TB Slim + NBA 2K19 + 2 Dual Shock контролера.


Бренд Sony
Тип на производ Играчка конзола