text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 1TB Slim + UFC 3 + 2 Dual Shock контролераIDEK000207398
29.999  ден
Цена
24.999  ден
PlayStation 4 1TB Slim + UFC 3 + 2 Dual Shock контролера

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

PlayStation 4 1TB Slim + UFC 3 + 2 Dual Shock контролера