text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 PROIDEK000075984
Цена
24.990 ден
PlayStation 4 PRO, 4K TV Gaming : PS4 Pro играње со резолуција од 4K, Имајте неверојатно искуство HDR технологијата, вклучете го Boost Mode HD за неверојатно искуство, Гаранција 1 година.

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2021

PlayStation 4 PRO
тип на конзола PlayStation 4
број на контролери 1
тип на хард диск HDD
Капацитет HDD 1000 GB
RAM Меморија 8 GB
оптика BD × 6 CAV, DVD × 8 CAV
Гаранција 1 год.
Бренд Sony
Тип на производ Конзоли